BEST OF THE WEEK
FEATURED
 • FEATURED
 • CHAIRS
 • TABLES

Makinë printimi filxhani FreeSUB

140.00
Makinë printimi filxhani Emri i markës: FreeSUB Numri i modelit: ST130 Nota automatike: Gjysmë automatike Tensioni: 220V/110V përshtatje automatike Pesha: 6 kg Certifikimi: CE Touch Screen

Ylli i Artë | Sublimacion |

6.00
Dimensioni : 8x22 cm
Materiali : Dru
Shtypi në pllakë metalike gold

Sublimation Bear

4.00
Lartësia është 21 cm Madhësia e zonës së printimit të bluzave është 10x14 cm

Dekor Tavoline Kristal Sublimim

16.00
- Madhësia e produktit: 10x24cm, trashësia 2cm - Madhësia e zonës së printimit: 5x13,5 cm - Jetëgjatësia e orës është 2 vjet dhe është bateri e zëvendësueshme. - Kutina e tij me stilolapsin e tij prej metali dhe floriri. - Shitet pa shtypur. - Ka një pamje kristali

Dekor Tavoline druri sublimim

8.50
Materiali: dru Madhësia e produktit:me një laps (10x24cm) Madhësia e stilolapsit: lartësia 17 cm Përmasat e metalit të printimit: 5x13,5cm Metale dhe stilolapsa, së bashku me një kuti dhuratë të veçantë.

EPSON PRINTER L3210 PRINT / SCAN / COPY

240.00
ALL IN ONE
 • Printoni, skanoni, kopjoni
 • Dizajni kompakt i rezervuarit të integruar
 • Shishe boje me rendiment të lartë
 • Rimbushje pa derdhje, pa gabime
 • 1 Vit garancion
NEW ARRIVALS
SMARTPHONES
 • SMARTPHONES
 • HEADPHONES
 • BEST SELLERS

EPSON PRINTER L3151

255.00
Printing Method Epson Micro Piezo™ print head
Media Handling
Borderless print (up to 10 x 15cm)
Minimum Droplet Size 3 pl, With Variable-Sized Droplet Technology
Ink Technology Dye Ink
Printing Resolution 5,760 x 1,440 DPI
Category Home, Home Office
All-in-One Functions Print, Scan, Copy

EPSON PRINTER L1300

520.00
 • Value for money: Ultra-low-cost per page
 • Peace of mind: Covered by Epson's warranty
 • Epson quality: Purpose-built, refillable ink tank
 • A3+ printing: Epson's first A3+ 4-colour ITS printer
 • User-friendly: Hassle-free with simple set-up

EPSON PRINTER L3110

220.00
Printing Method Epson Micro Piezo™ print head
Printing Resolution 5,760 x 1,440 DPI
All-in-One Functions Print, Scan, Copy
Printing Speed 15 pages/min Colour (plain paper 75 g/m²), 33 pages/min Monochrome (plain paper 75 g/m²), 69 Seconds per 10 x 15 cm photo (Epson Premium Glossy Photo Paper)
Paper Formats C6 (Envelope), B5 (17.6x25.7 cm), A6 (10.5x14.8 cm), A5 (14.8x21.0 cm), A4 (21.0x29.7 cm), Legal, User defined, 13 x 18 cm, 10 x 15 cm, Letter, No. 10 (Envelope), DL (Envelope), 16:9
 

EPSON PRINTER L805

345.00
 • Maximum Print Resolution:5,760 x 1,440 dpi
 • Lowest Printing Costs
 • Fast Print
 • Wi-Fi & Epson iPrint
 • CD/DVD Printing Capability

EPSON PRINTER L1110

170.00
 • Compact integrated tank design
 • High yield ink bottles
 • Spill-free, error-free refilling
 • Maximum Resolution:5760 x 1440 dpi

EPSON PRINTER L7160

550.00
Printing Method Epson Micro Piezo™ print head
Nozzle Configuration 360 Nozzles Black, 180 Nozzles per Color
Minimum Droplet Size 1.5 pl, With Variable-Sized Droplet Technology
Ink Technology Pigment black and Dye colour Inks
Printing Resolution 5,760 x 1,440 DPI
Category Home, Home Office, Photo
All-in-One Functions Print, Scan, Copy
POPULAR IN CATEGORY
WATCHES
 • WATCHES
 • JEWELRY
 • FURNITURE

EPSON PRINTER L3151

255.00
Printing Method Epson Micro Piezo™ print head
Media Handling
Borderless print (up to 10 x 15cm)
Minimum Droplet Size 3 pl, With Variable-Sized Droplet Technology
Ink Technology Dye Ink
Printing Resolution 5,760 x 1,440 DPI
Category Home, Home Office
All-in-One Functions Print, Scan, Copy

EPSON PRINTER L1300

520.00
 • Value for money: Ultra-low-cost per page
 • Peace of mind: Covered by Epson's warranty
 • Epson quality: Purpose-built, refillable ink tank
 • A3+ printing: Epson's first A3+ 4-colour ITS printer
 • User-friendly: Hassle-free with simple set-up

EPSON PRINTER L3110

220.00
Printing Method Epson Micro Piezo™ print head
Printing Resolution 5,760 x 1,440 DPI
All-in-One Functions Print, Scan, Copy
Printing Speed 15 pages/min Colour (plain paper 75 g/m²), 33 pages/min Monochrome (plain paper 75 g/m²), 69 Seconds per 10 x 15 cm photo (Epson Premium Glossy Photo Paper)
Paper Formats C6 (Envelope), B5 (17.6x25.7 cm), A6 (10.5x14.8 cm), A5 (14.8x21.0 cm), A4 (21.0x29.7 cm), Legal, User defined, 13 x 18 cm, 10 x 15 cm, Letter, No. 10 (Envelope), DL (Envelope), 16:9
 

EPSON PRINTER L805

345.00
 • Maximum Print Resolution:5,760 x 1,440 dpi
 • Lowest Printing Costs
 • Fast Print
 • Wi-Fi & Epson iPrint
 • CD/DVD Printing Capability

EPSON PRINTER L1110

170.00
 • Compact integrated tank design
 • High yield ink bottles
 • Spill-free, error-free refilling
 • Maximum Resolution:5760 x 1440 dpi

EPSON PRINTER L7160

550.00
Printing Method Epson Micro Piezo™ print head
Nozzle Configuration 360 Nozzles Black, 180 Nozzles per Color
Minimum Droplet Size 1.5 pl, With Variable-Sized Droplet Technology
Ink Technology Pigment black and Dye colour Inks
Printing Resolution 5,760 x 1,440 DPI
Category Home, Home Office, Photo
All-in-One Functions Print, Scan, Copy

SING UP TO OUR NEWSLETTER

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable.

OR JOIN US IN

FREE SHIPPING

Proin condimentum sagittis

FREE RETURNS

Proin condimentum sagittis

SUPPORT 24/7

Proin condimentum sagittis

100% SAFE & SECURE

Proin condimentum sagittis